Wiadomości branżowe usa

Dyski Lamelkowe 3M™ Cubitron™ II 967A

Szlifowanie przy mniejszej sile docisku, kontrola stałości pracy oraz specjalne ziarno ścierne Cubitron w dyskach lamelkowych 3M powodują, że narzędzia zachowują większą żywotność, a praca w warsztacie jest mniej męcząca. Nowa technologia nie tylko zwiększa efektywność produkcji, ale także obniża koszt obróbki. Dysk lamelkowy to produkt, który łączy
Teaser

Szlifowanie przy mniejszej sile docisku, kontrola stałości pracy oraz specjalne ziarno ścierne Cubitron w dyskach lamelkowych 3M powodują, że narzędzia zachowują większą żywotność, a praca w warsztacie jest mniej męcząca. Nowa technologia nie tylko zwiększa efektywność produkcji, ale także obniża koszt obróbki.

Dysk lamelkowy to produkt, który łączy w sobie właściwości tarcz szlifierskich (fleksów) z elektrokorundu oraz właściwości wykańczania powierzchni przez płótno ścierne. Dzięki temu zastępuje jednocześnie dwa narzędzia - tarczę szlifierską i krążki z płótna ściernego.

Zachodzące na siebie listki płótna przytwierdzone są do sztywnego kompozytowego dysku. Listki zużywają się stopniowo podczas pracy i odsłaniają nieustannie nowy materiał ścierny z dolnych warstw. To zdecydowanie zwiększa okres użytkowania dysków w porównaniu do pojedynczych krążków z płótna ściernego. Precyzyjnie ukształtowane ziarno ścierne zaprojektowane przez 3M pozwala szlifować szybciej powodując, że nowe dyski lamelkowe pozostają dłużej naostrzone. 

W Dyskach Lamelkowych 3M™ Cubitron™ II 967A zastosowano podkład poliestrowo- bawełniany, dzięki któremu szlifowanie jest cały czas precyzyjnie kontrolowane. Z szybszymi tarczami szlifującymi praca  jest efektywniejsza. Bardzo ostre tarcze dysków lamelkowych eliminują potrzebę używania dysków fibrowych czy tarcz spojonych przed samym etapem wykańczania.

Nowe dyski lamelkowe to także gwarancja uniwersalności. Nadają się zarówno do stali nierdzewnej, metali niezależnych czy stali węglowej. To rozwiąznie jest niezwykle korzystne dla wszystkich, którzy cenią swój czas pracy i skuteczność. Dzięki Dyskom Lamelkowym 3M™ Cubitron™ II 967A użytkownicy usuną więcej materiału w znacznie krótszym czasie. Co więcej – narzędzia zyskają większą żywotność, a wysoki poziom wydajności dysków to gwarant doskonałej jakości i wytrzymałości produktu.

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  W nurcie abstrakcji geometrycznej. Akcesoria kuchenne zainspirowane twórczością Pieta Mondriana

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy